Recenzje
Jak zapisać 2,2 m w liczbach?. Jak wypisać 1,5 mln na czeku?
https://polska-dania.pl. https://polska-dania.pl (242)
busy Polska Dania. busy Polska Dania (46)

Wyszukaj stronę        

DJ-e


DJ na każdą udaną imprezę

DJ na każdą udaną imprezę
Zawsze stawiam na jakość imprez i zawsze dążę, by osoby w niej uczestniczące, wyszły zadowolone, roztańczone i rozśpiewane. Dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu za konsoletą oraz radiowym mikrofonem potrafię na muzycznym parkiecie zaspokoić gusta wszystkich gości. Zawsze staram się, aby każda impreza różniła się od siebie stwarzając jedyny, oryginalny, niepowtarzalny charakter
http://www.weselnyhit.pl
Zgłoś nie działający link/spam

organizacja imprez Poznań

organizacja imprez Poznań
Zapraszamy do kontaktu! Organizujemy imprezy w poznaniu i okolicach. możesz zatrudnić nas jako: DJ na wesele, organizacja eventów firmowych, organizator imprezy integracyjnej. wynajmujemy również oświetlenie sceniczne Poznań!
http://www.bluesound.pl
Zgłoś nie działający link/spam

DJ Olsztyn

DJ Olsztyn
Muzyką zacząłem interesować się będąc dzieckiem. Nagrywałem piosenki z radia na magnetofon, były to lata 80. Pierwsze kroki w graniu stawiałem już w szkole podstawowej, grało się wówczas z kaset magnetofonowych, o płytach vinylowych można było jedynie pomarzyć. W roku 1991 postanowiłem poważniej zająć się pracą DJ'a. Grałem w klubach i dyskotekach na terenie Olsztyna i okolic. Znużony muzyką klubową postanowiłem powrócić do muzyki na której się wychowałem, a więc głównie do lat 80 i 90. Jeśli szukacie dobrego DJ-a na imprezę to serdecznie zapraszam do skorzystania z mojej oferty.
http://dj-mazury.pl
Zgłoś nie działający link/spam

DJ Warszawa i okolice

DJ Warszawa i okolice
Nasze studio - DMC Studio to profesjonalne uslugi muzyczne i fotografia. Muzyka jest nasza pasja! Kompleksowo zajmiemy sie grana muzyka i zadbamy o swietna atmosfere na weselu. Dj na wesele to wspanialy pomysl! Dobra muzyka to dobra atmosfera - gwarantowana dobra zabawa moze byc, gdy prowadzi ja zawodowy DJ!
http://dmcstudio.pl
Zgłoś nie działający link/spam

dj na wesele lublin

dj na wesele lublin
Super wesele - tylko z Dj Strusiem. Prowadzenie imprez to moja pasja dlatego podchodzę do każdej zabawy na 100 %. Dwoje się i troję aby wesela miały odpowiedni czar. Działam jako wodzirej ucząc m.in tańca belgijskiego.
http://djstrus.pl
Zgłoś nie działający link/spam

UrbiCMS 2008